Лайки та коментарі
Графік дозволяє порівняти пости за лайками та коментарями.
Ви бачите, скільки лайків та коментарів набрали останні пости. Можна натиснути на пост і побачити його повністю, включаючи відео.
![](https://storage.crisp.chat/users/helpdesk/website/8da58b676c829000/screenshot-at-apr-25-20-05-09_5a9pyv.png)
Бачимо, що у одного поста різко зросли коментарі та лайки (останній пост). Це конкурс з розіграшем навушників з умовою залишити коментар та поставити лайк.
Занадто багато коментарів легко пояснити змістом поста:
![](https://storage.crisp.chat/users/helpdesk/website/8da58b676c829000/screenshot-at-apr-25-20-10-38_ky5wkk.png)
Велика кількість коментарів або лайків — не обов'язково конкурс або лайктайм. Це може бути якась гостроактуальна тема (політика або права людей), де кожен хоче висловитися.
Погано, якщо у всіх постах однакова кількість лайків або коментарів. Це свідчить про накрутку.
Зверніть увагу, що на графіку дві шкали — окремо для лайків, окремо для коментарів. Зазвичай у блогерів коментарів в 100 разів менше, ніж лайків, тому на одній шкалі ви б практично не помітили коментарі.
Ви бачите, скільки лайків та коментарів набрали останні пости. Можна натиснути на пост і побачити його повністю, включаючи відео.
Приклад #1. Конкурс
![](https://storage.crisp.chat/users/helpdesk/website/8da58b676c829000/screenshot-at-apr-25-20-05-09_5a9pyv.png)
Бачимо, що у одного поста різко зросли коментарі та лайки (останній пост). Це конкурс з розіграшем навушників з умовою залишити коментар та поставити лайк.
Приклад #2. Лайктайм
Занадто багато коментарів легко пояснити змістом поста:
![](https://storage.crisp.chat/users/helpdesk/website/8da58b676c829000/screenshot-at-apr-25-20-10-38_ky5wkk.png)
Інші ситуації
Велика кількість коментарів або лайків — не обов'язково конкурс або лайктайм. Це може бути якась гостроактуальна тема (політика або права людей), де кожен хоче висловитися.
Погано, якщо у всіх постах однакова кількість лайків або коментарів. Це свідчить про накрутку.
Зверніть увагу, що на графіку дві шкали — окремо для лайків, окремо для коментарів. Зазвичай у блогерів коментарів в 100 разів менше, ніж лайків, тому на одній шкалі ви б практично не помітили коментарі.
Оновлено: 25/04/2023
Дякуємо!